Síťová řešení na míru

networksCílem této služby je zajistit našim zákazníkům takové řešení informačních technologií, které vám umožní optimalizaci administrativních činností ve vaši společnosti. Toto nabízené řešení je určeno nejen malým společnostem, kde jsou všechny služby integrovány do jediného serveru, ale také pro velké podniky, ve kterých je nezbytné, v důsledku velkého počtu uživatelů, rozdělit každou požadovanou službu na jednotlivé servery.

Mail server

Firemní emailová komunikace s Mail serverem se vyznačuje vysokou výkonností, rychlostí, stabilitou a kompatibilitou. Velkou předností je možnost nejrůznějšího nastavení a množství nástrojů, které vaši firemní komunikaci významně zefektivní. Součástí mail serveru od nás je i účinný antivir a antispamová ochrana, takže vaše komunikace bude chráněná před okolním světem. Jsme schopni zajistit také pravidelné aktualizace či upgrady použitého softwaru. Vlastní správa mail serveru je ale velmi snadná, Mail servery lze propojit i s telefony či PDA.

Mlogo-kerio-connectail server se dokonale postará o vaše emaily ale Kerio Connect dokáže synchronizovat celou vaši kancelář. Jde o server, na kterém se pod konkrétními účty sdružují emaily, ale také váš kalendář a soupis úkolů, vaše dokumenty či poznámky. Díky automatické synchronizaci máte ke svým materiálům přístup prakticky odkudkoli – z telefonu, PDA i počítače. Kerio Connect je proto nenahraditelný pomocník celé organizace firemní komunikace, od zadávání úkolů po přenos dokumentů.

Databázový server

databaseDatabázový server je nezbytným úložištěm dat každé společnosti. Záleží nejen na dostatku místa, ale i na bezpečném a zároveň snadném přístupu k informacím. Databázový server je ideální způsob, jak na jednom místě ukládat velké množství dat, která budou snadno vyhledatelná, odborná podpora pak zajistí jejich archivaci a bezpečnost.

 

Linux server

Debian-logoPokud chcete ušetřit a přesto získat kvalitní emailové či databázové servery, pak vám zajistíme Linux server a postaráme se i o jeho následnou správu. Linux je opensource produkt, na který se vzathuje GNU General Public License a tedy není zatížena žádnými licenčními poplatky. Srovnatelně náročná konfigurace serveru, nenáročná na hardware, vám tak zajistí profesionální emailové či databázové služby za minimální cenu, zákazník tedy platí pouze implementaci systému, ale žádné licenční poplatky (pokud nejsou součástí systémového řešení produkty třetích stran).

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.